Antrenörler

CEM BOZAN

1979 Berlin/ Almanya doğumludur. Sırasıyla Bağlarbaşı İlkokulu, Maltepe Ortaokulu ve Kartal Teknik Lisesi okuduğu okullardır. 1992 senesinde Marmara Koleji Altyapısında voleybola başlamıştır. Altyapı tüm kategorilerinde oynadıktan sonra, 1996 senesinde A Takım ile sözleşme imzalamış ve o sene Türkiye Voleybol 2. Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır. Aynı sene Genç Milli Takım kadrosunda yer almıştır. 1997 – 1999 yıllarında Türkiye Voleybol Süper Liginde oynamıştır. Okul kariyeri tercihi sebebiyle 1999 senesinde Tekel Spor Kulübü’ ne transfer olmuş ve Bölgesel Ligde olan Tekel SK ‘ nü 2. Lige çıkardıktan sonra aktif sporculuk hayatını 2003 senesinde sonlandırmıştır. 1997 senesinde Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenlik Bölümünü kazanmıştır. 2001 senesinde 80,67 not ortalaması ile mezun olmuş, aynı sene Marmara Üniversitesi Spor ve Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans Programına 1. sıradan giriş hakkı kazanmıştır.

2003 – 2007 yıllarında Kartal Mahmut Kemal İnal İÖO da Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmıştır. 2005 ve 2006 seneleri yaz dönemlerinde Marmara Eğitim Kurumları Yaz Spor Okullarında Voleybol Eğitmenliği ve Grup Liderliği yapmıştır. 2007 – 2009 yıllarında ES Spor Kulübü’ nde Altyapı Takımlarında Voleybol Antrenörü olarak çalışmıştır. 2009 – 2015 yıllarında GALATASARAY SPOR KULÜBÜ Voleybol Akademisi Altyapı Takımları, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Voleybol Bayan/ Erkek Takımları Baş Antrenörlüğü yapmıştır. 2015 yılı itibariyle 7 ay Beylerbeyi Spor Voleybol Kulübü’ nde Antrenörlük yapmıştır. 2015 - 2017 yıllarinda DOĞU ATAŞEHİR DOĞA KOLEJİ ilkokul kademesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmistir. 2017 itibariyle ATAŞEHİR KOLEJİ nde yine Ilkokul Kademesinde Beden Eğitimi Ögretmeni olarak görevine devam etmiştir.

3. Kademe Voleybol Antrenörlüğü Sertifikası, DATA VOLLEY Sertifikası, Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifikası, İlk Yardim Sertifikası, Uygulamalı Kamp Eğitimi/ Doğa Yürüyüşü, Hedef ve Yön Bulma Sertifikaları, Inbox Yonetimi, Etkili İletişim Sertifikalari sahibidir.

2015-2016 sezonu itibariyle GALATASARAY SPOR OKULLARI ÇEKMEKÖY ailesine VOLEYBOL TEKNİK SORUMLUSU/ BAŞ ANTRENÖRÜ olarak katılmıştır. 


NEVZAT URGANCI

01.01.1996 tarihinde Manisanın Salihli ilçesinde doğdu. Basketbol hayatına 12 Dev Adam Basketbol Okullarında başladı. Izmir takımı Karşıyaka Yalısporun altyapısına seçildi bir sezon bu kulüpte kaldı. Kulübün altyapıyı dağıtmasıyla yeniden Salihliye döndü. 12 Dev Adam Basketbol Okullarının Yıldızlar Şöleni organizasyonu için Istanbula davet edildi.Burada birçok kulübün ilgisini çekti. Başkanlığını Murat Murathanoğlunun yaptığı Baskent34 le anlaştı. Aynı zamanda da Elit Gençler Kolejinden basketbol bursu kazandı. Hidayet Türkoğlu, Kerem Tunçeri gibi isimleri yetiştiren Leyla Çalışkanla 3 sezon çalıştı. Bu 3 sezonda Türkiye 2.liği,Istanbul Şampiyonluğu yaşadı. Ardından Beşiktaş ve Muğla Ormansporda oynarak basketbol kariyerine antrenör olarak devam etmeye kararverdi. Antrenör olarak Spor Kolej Spor Kulubü,Manisa Halk Eğitim Spor Okulları, 12 Dev Adam Basketbol Okulları ve Pınar Karşıyaka Spor Kulübünde çalıştı. Halen MarmaraÜniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde eğitimine devam etmektedir.

2016-2017 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Basketbol Teknik Sorumlusu ve Baş Antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


TALHA ALTUNTAŞ

1991 yılında Kocaeli de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Erkul Kolejinde tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Körfez Oruç Reis Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Küçük yaşta tanıştığı sporun bir çok branşında lisanslı olarak klüb ve okul takımlarında sporculuk yapmıştır.(futbol, basketbol, hentbol,su topu,sualtı hokeyi,sualtı rugby ve yüzme)Bir çok Türkiye derecesi elde etmiştir ve 2008 yılında Sualtı Hokeyi branşında milli sporcu olamaya hak kazanıp Avrupa Şampiyonasında mücadele etmiştir. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümüne milli sporcu kontenjanından girmeye hak kazanmıştır. Üniversitenin 3. yılında eğitimine bir sene ara vererek yurt dışına dil eğitimine gitmiştir. Dil eğitimini tamamladıktan sonra üniversitedeki eğitimini de tamamlayıp 2014 yılında mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarından beri birçok özel kurumda branşıyla ilgili çalışmalar yapmıştır.(Sabancı İzmit Sosyal Tesisleri KENTSA-yüzme antrenörü, Gebze Organize Bölge Sanayi Sosyal Tesileri-yüzme antrenörü,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları-yüzme antrenörü) bunlardan bir kaç tanesi.

2. Kademe Yüzme Antrenörlük Belgesi, 2. Kademe Sualtı Hokeyi Antrenörlük Belgesi, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Gümüş Cankurtaran Belgesi, , Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 1 Yıldız Dalıcı Belgesi, Türkiye Yüzme Federasyonu İl Hakemi ve sayısız seminer belgelerini eğitimlerine katılarak almaya hak kazanmıştır.
2015-2016 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Yüzme Teknik Sorumlusu ve Baş Antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


LOKMAN KIRDUDU

05 Mart 1992 yılında Kocaeli de doğmuştur.İlk ve orta öğretimini Özel Marmara 2000 Kolejinde tamamlamıştır. Lise eğitimini Atatürk Şirintepe Teknik ve Meslek Lisesi Bilişim teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. Su sporları (Yüzme, Sualtı hokeyi, sualtı rugby) alanında küçük yaşta sporculuk yapmış birçok Türkiye derecesi elde etmiştir. 2013 Yılında Kocaeli üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesin de Spor Yöneticiliği bölümüne girmeye hak kazanmıştır. 2017 Yılında mezun olup aynı sene içerisinde Pedagojik Formasyon alarak Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden de mezun olmuştur. 2.kademe Yüzme Antrenörlüğü, 2.kademe Sualtı Hokey Antrenörlüğü, 1.kademe Paletli Yüzme Antrenörlüğü, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Gümüş Cankurtaranlık, Türkiye Sualtı Sporları 7 ayrı branşta Hakemlik, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 3 yıldız Dalgıçlık, Uluslararası Masörlük ve Yüzme hakemliği belgelerine sahiptir.Birçok seminer ve sempozyum katılım sertifikaları mevcuttur.


SELMA DEMİR

1988 Ankara doğumludur.2006 yilinda Sakarya üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu , Rekreasyon bolümünü kazanmis ve 2010 yilinda mezun olmustur. Ana bransi cimnastiktir. Yine 2011 yılında Sakarya Üniversitesi’ nde pedagojik formasyon eğitimini tamamlamistir. Sırasıyla 2008-2010 Moda Sports Universe fitness salonunda pilates ,stretching ve fitness antrenorlüğü, 2010 - 2011 Zehra Ülker İlkogretim okulunda beden eğitimi oğretmenliği, 2011-2013 istek Vakfi Okullari’ nda cimnastik oğretmenliği, Bostanci Clup Sporium ritmik cimnastik antrenörluğü, 2013-2015 Özel Madenler İrfan Koleji beden eğitimi oğretmenliği, 2014- 2015 sezonunda Galatasaray Spor Okulları Çekmeköy kampusu cimnastik teknik sorumlusu ve antrenoru ,2015-2016 çekmeköy Final Okullari beden eğitimi oğretmenliği görevlerinde bulunmuştur.

2016 -2017 sezonunda Çekmekoy kampusu cimnastik teknik sorumlusu ve antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine tekrar katilmistir.


UFUKCAN AYDIN

12.06.1997 yılında İstanbul Leventte doğdu. Basketbol kariyerine Tofaş spor klübünde başladı. Daha sonra Fenerbahçe alt yapı secimlerini kazanıp 4 yıl bu klüpte görev yaptı. Yıldızlar da Türkiye şampiyonluğu elde etti. 1 yıl baskent34 takımıyla beraber murat Murathanoğluyla beraber çalıştı. 2014-2015 sezonunda ozaman ki ismi ile TÜYAP Büyükçekmece basketbola transfer oldu. 3yılık Büyükçekmece basketbol kariyerinde bir tane sezon şampiyonluğu elde etti. Ve o yıl süper lig takımı forması altında ter döktü. Ardından İstanbul spor Beylikdüzü takımı ile anlaştı. Bu sezonun ardından Basketbol kariyerine antrenör olarak devam etme kararı aldı. Haliç üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu antrenörlük bölümü öğrencisi.


AYLİN NUR KAR

05.04.2000 tarihinde İstanbulda doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimini Reşat Nuri Güntekin okulunda tamamlamış, liseyi İrfan Kolejinde bitirmiştir. 2011 yılında hocasının kurduğu voleybol kulübünde spor hayatına başlayıp birçok başarı sonucu madalyalar kazanmıştır.Daha sonrasın da GALATASARAY SPOR KULÜBÜNDE lisanslı olarak voleybol oynamıştır. Şuanda da Gelişim Üniversitesi Besyo öğrencisidir.


ÖZCAN ÖZTÜRK

1999 Bakırköy/İstanbul doğumludur. Sırasıyla ilk 2 sene Barbaros Hayrettin Paşa İlk Öğretim Okulunda okudu. 3. sınıfta Mustafa Yeşilde okumaya başladı. İlk okulu ve orta okulu orada okudu. Lise de 1. sınıfı Vefa Poyraz Anadolu Lisesinde okudu. 2. sınıfta Behçet Canbaz Anadolu Lisesinde okumaya başladı ve oradan mezun oldu. Şimdi de Haliç Üniversitesinde 2. sınıf öğrencisidir. Antrenörlük Eğitimi bölümünde öğrenim görmeye devam ediyor. 2016-17 yıllarında eski adıyla Fatih yeni adıyla Pertevniyal olan spor kulübünde oynamıştır. Şu an aktif bir takımda oynamamaktadır. 2017-18 sezonunda EBO Bahçelievler Spor Okulunda yardımcı antrenör ünvanıyla çalışmıştır. 2018 senesi yazında da Eyüp Belediyesinin düzenlemiş olduğu yaz spor okullarında Kemerburgaz bölgesinde basketbol branşında antrenörlük yapmıştır. 2018-19 sezonu itibariyle Galatasaray Spor Okulları Çekmeköy ailesine basketbol antrenörü olarak katılmıştır.


ÇAĞATAY GÜLMEZ

1990 İstanbul doğumludur. Sırasıyla Mustafa Vasıf Karslıgil İlkokulu, Atatürk Endüstri ve Meslek Lisesi/Elektirik-Elektronik Bölümü mezunudur. 2009-2017 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümünü bitirmiştir.

Spor hayatına Darülaceze Spor Kulübünde basketbol oynayarak başlayıp, 2009 yılında tanıştığı korfbol sporu ile devam etmiştir. Korfbol ile elde ettiği başarılar şöyledir;
2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Kulübü Korfbol Takımı ile Polonyada Avrupa Kulüpler Elemesine katılmış, 2012 yılında Türkiye Üniversiteler Korfbol Şampiyonası 1.liği ve Türkiye Kulüpler Korfbol Şampiyonası 1.liği elde etmiştir.

2014 yılında Türkiye Üniversiteler Korfbol Şampiyonası 1.liği, Türkiye Kulüpler Korfbol Şampiyonası 1.liği ve Portekiz/Portoda düzenlenen Korfbol A Milli Takımı Avrupa Şampiyonası Katılımı başarısını göstermiştir.

2015 yılında İngiltere/Norwichte düzenlenen Korfbol Üniversite A Milli Takım Dünya Şampiyonasına katılmış ve Dünya 5. liği kazanmıştır.

2016 yılında İngilterede düzenlenen Korfbol Kulüpler Avrupa elemesi 2. liği başarısı ve Hollanda /Dordrechtte düzenlenen Korfbol A Milli Takım Avrupa Şampiyanası Katılımı göstermiştir.

2017 yılında Türkiye Kulüpler Korfbol Şampiyonası 1.liği ve Hollanda/Rotterdamda Korfbol A Milli Takımı Avrupa Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1.liği elde etmiştir. Sporculuk kariyerini 2017 yılında sonlandırmıştır.

Edindiği iş deneyimleri şu şekildedir; 2012 yılından bu yana Darüşşafaka Spor Kulübü Yaz Okulu, Milli Olimpiyat Komitesi Ücretsiz Spor Okulları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Okulları, Ata Spor Kulübü, Beşiktaş Spor Okulları basketbol antrenörlüğü ve Octo Performans ve aktivite merkezinde spor koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

2017-2018 yılında GALATASARAY SPOR OKULLARI ÇEKMEKÖY ailesine basketbol antrenörü olarak katılmıştır.


GÖKMEN TURAN

16-08-1986 - Erzurum - Hınıs ilçesinde doğmuş olup ilk ve orta öğretimini İstanbul’da bitirip 2013 yılında evlenip 1 yaşında ikiz bebek babasıyım. Süleyman Demirel üniversitesi Makine teknikerliği ve sonrasında açıköğretim işletme fakültesi işletme bölümünü bitirip voleybol bölümüne orta okul dönemlerinde 1993 yıllarında Altınyurt Spor kulübünde spor okullarında başlayarak alt yapı takımlarında oynayarak 2.ligde sporucu olarak devam ettim 2001 - 2003 Altınyurt spor kulübü spor okulları.

2003- 2004 Altınyurt spor kulübü küçük ve yıldız takım antrenörlüğü Türkiye dördüncü.2004-2005 Milli takım menajer asistanlığı.2005-2007 Galatasaray voleybol menajer asistanlığı .

2007-2008 Atatürk endüstri meslek lisesi takım antrenörlüğü.

2008 - 2009 Atilla baş spor antrenör yardımcılığı.

2009- 2010 Türkiye büyük millet meclisi takım antrenörlüğü.

2018 - Çekmeköy Galatasaray spor okulları voleybol antrenörü yardımcısı olarak ailesine katılmış bulunmaktayım.


BURAK ARSLAN

1997 İstanbul doğumludur.2016 Yılında Kocaeli Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandı ve devam etmektedir.Ana branşı tekvandodur.2016 yılında Teakvondo branşında milli sporcu olmaya hak kazanmıştır.2016 yılında girdiği 4.Turkish Open uluslararası turnuvada 2. olarak gümüş madalya kazanmıştır.

2014 - 2017 Çelik Taekwondo İhstisas Spor Klübünde (6-15) yaş arası sporculara Taekwondo Antrenörlüğü

2018 Çekmeköy Galatasaray Spor okulları jimnastik antrenörlüğü (hala devam etmektedir.)


ETKU YILDIRIM

1993 Ankara doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Tuzla Çağrıbey Orta Okulunda tamamladı. Bu süre içerisinde basketbol ve yüzme ile ilgilendi. Ardından eğitimine Tuzla Anadolu Lisesinde devam etti. Lise öğrenimiyle birlikte Kürek sporuna profesyonel olarak başladı ve kısa süre içerisinde milli takım seviyesine yükseldi. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü kazandı ve aynı sene içersinde Biltek Koleji yüzme branşında antrenörlük hayatına başladı. Ardından Birikim Koleji, Nadide Koleji, Gebze Yüzme Kulübünde görev aldı 2016 senesinden itibaren de Galatasaray Çekmeköy Spor Okulunda yüzme antrenörü olarak devam etmektedir. 


YAREN KURUBAL

1998 Erzincan doğumludur.2016 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır.Ana branşı jimnastiktir. Halen okumaya devam etmektedir.

2016-2017 Marmara Üniversitesi Fitness Antrenörlüğü

2016-2017 Ümraniye B-fit spor salonu fitness ve pilates eğitmenliği

2017-2018 Ataşehir Bedenim Fit spor salonu pilates eğitmenliği

2017-2018 Çekmeköy Galatasaray Spor Okulları Jimnastik Antrenörlüğüne devam etmektedir.


ERKAN ERDOĞAN

2014- Oğuzkaan okulları (Beden eğitimi öğretmeni ve koordinatörü)

Jimnastik hocalığı

2012-2013 Tercih Koleji (Beden eğitimi öğretmeni)

2012-2013 Trabzonspor futbol okulu futbol antrenörü

2010 ada anaokulu jimnastik ve yüzme antrenörlüğü

Zübeyde hanım anaokulu jimnastik antrenörlüğü


FATMA AVCI

1997 yılında İstanbul’da doğmuştur.İlk ve ortaöğrenimini Orhangazi İlköğretim Okulunda tamamlamıştır.Lise eğitiminin ilk 3 yılını Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi 4.yılını Kültür Temel Lisesi’nde tamamlayarak başarıyla mezun olmuştur.Spora ilgisi ve yeteneği üzerine bir çok üniversitenin yetenek sınavlarına girerek başarı elde etmiştir.(Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Samsun Dokuz Eylül Üniversitesi,İstanbul Gelişim Üniversitesi,Kocaeli Üniversitesi) Antrenörlük alanında ilerlemek istediği için 2016 yılı itibariyle olanakları daha fazla olan Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünde öğrenim görmeye başladı.2016 yılından itibaren Çekmeköy Galatasaray Spor Okulu ailesinde çalışmaktadır.